Keşap Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye başkanı Mehmet Emür virüse karşı çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirtirken,vatandaşlardan tedbirli olmalarını ve uyarılara dikkat etmeleri gerektiğini vurguladı.

Virüsle mücadelesine ara vermeden devam eden Keşap Belediyesi ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarını sürdürürken toplu taşıma araçlarının da sterilizasyonunu sağlıyor.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür" Virüse karşı çalışmalarımız devam ediyor. Pazar kurulan alanımızda sterilizasyon çalışmaları hem sabah hem akşam düzenli yapılıyor. Pazara gelen hemşehrilerimize dezenfektan ve maske dağıtımı ile kişisel hijyenlerini sağlıyoruz. Kişisel hijyen tedbirlerinin alınması için, pazara gelen vatandaşları ve pazarcı esnaflarımızı bilgilendiren ekiplerimiz pazara gelirken maske kullanmalarını, sosyal mesafelerini muhakkak korumaları yönünde ikazlar yapıyor. Tüm ilçemizde olduğu gibi toplu taşıma araçlarındaki riski yok etmeye yönelik çalışmalarımız da devam ediyor. Ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda, araçlar steril ediliyor. Keşap  Belediyesi olarak, koronaya karşı aldığımız önlem ve tedbirleri düzenli periyotlar ile sürdüreceğiz. İnşallah alınan tedbirlerle birlikte bu sorunu hep birlikte yeneceğiz. Bütün hemşerilerimizden tedbirli olmalarını, yapılan uyarılara dikkatle riayet etmelerini istiyoruz” dedi.