Son iki maçında puan alma başarısı gösteremeyen GZT Giresunspor’da teknik adam Hakan Keleş, bu olumsuzluğa son vererek yollarına kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.

Altay karşılaşmasının ardından Bereket Sigorta Ümraniyespor müsabakasında da puan alamadıkları için çok üzgün olduklarını dile getiren başarılı teknik adam; “Kimse karamsarlığa kapılmasın. Bu takım sezon bitiminde hedeflediği noktada mutlaka olacaktır. Hatalar yaptık ve Ümraniyespor karşısında mağlup olduk. Durum 3-1 iken bile pozisyonlar bulduk ama maçı çeviremedik. Önümüze bakacağız, bizi kazanmamız gereken Royal Hastanesi Bandırmaspor müsabakası bekliyor” şeklinde konuştu.

MORAL BULACAĞIZ

Cuma akşamı iç sahada kendilerini çok önemli ve zorlu bir doksan dakikanın beklediğini kaydeden Hakan Hoca; “Bandırmaspor’u konuk edeceğiz. Son iki maçta istediğimizi alamayan bir ekibiz ve buna bu karşılaşmada galip gelerek son vermek istiyoruz. Hedefimiz 3 puanla sahadan ayrılarak  bir sonraki hafta belki de sezon finali gibi olacak olan Yılport Samsunspor maçına moralli gitmek istiyoruz. Tamamen bu karşılaşmaya yoğunlaştık. Kimse panik yapmasın ve endişeye kapılmasın. Giresunspor yarışın sonunda hedeflediği noktaya mutlaka ulaşacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.