Teknik adam Hakan Keleş, oynayacakları yedi maçta hanelerine 10 puan daha yazdırabilmeleri halinde birinci ya da ikinci olarak Süper Lige terfi edeceklerine inandıklarını dile getirdi.

Başarılı teknik adam; “Futbolda kazanmak olduğu kadar kaybetmekte var ancak taraftarımız her zaman Giresunspor’un yanında oldu.  İyi sonuçlar aldığımızda yanımızda oldukları gibi kötü sonuçlar elde ettiğimizde de bizi desteklediler. Hiçbir şekilde bize olan inançlarından şüphe etmediler. Başkanımız taraftarımız, basınımız, yönetimimiz, çalışanlarımız herkes bize inandı, güvendi ve destekledi” dedi.

HERKES İSTİYOR

“Biz büyük bir birliktelik yaşıyoruz, çünkü bu şehirde 44 yıllık özlemin bitmesini herkes istiyor” diyerek sözlerine devam eden genç teknik adam; “Rakiplerimizi analiz ediyoruz. Bu ligde her takım puan kaybedebiliyor. Önemli olan rakiplerimizin kaybettiği puanlar. Biz şuan Spor Toto 1. Ligde lider konumdayız. Üçüncü ve dördüncü sırada yer alan takımların kalan maçlarda beş-altı puan arasında bir puan kaybı yaşayabileceklerini düşünüyorum. Bu da yaklaşık 65 ila 66 puana denk geliyor. Biz şuan 56 puandayız, 10 puan aldığımız takdirde 1. veya 2. olarak bir üst lige çıkabileceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.