Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir; hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Ankaraspor’u yenerek 10 puana ulaşmak istediklerini dile getirdi.

Basın Sözcüsü Karademir; “Ankaraspor’da bizimle oynayacakları maç öncesinde bir teknik kadro değişikliğine gidildi. Her zaman yeni bir teknik kadronun etkisi oluyor. Negatif mi olur pozitif mi bilemem ama mutlaka oluyor. Her takımı yenebilecek bir takımımız var. Uyum sürecimiz devam ediyor. Altıncı yedinci haftadan sonra tam anlamıyla takımı izleyeceğiz” dedi.

SERİYE DEVAM ETMELİYİZ

Basın Sözcüsü Karademir sözlerine şu şekilde devam etti: “En rahat geçeceğini sandığınız maçı kaybedebiliyorsunuz. Bu ligde herkes birbirini yenebiliyor. Ankaraspor zor günlerden geçen bir takım. Bu deplasmanlardan artık galibiyetlerle dönmemiz gerekiyor. İnşallah bunu başaracağız. Boluspor ve Bursaspor karşısında aldığımız galibiyetlere bir yenisini daha eklemek amacındayız. Takımımızda moraller yerinde. Umut ediyoruz ki  Pazar günü Ankara’da çıkacağımız doksan dakikanın sonunda sahadan istediği sonucu alarak ayrılan taraf Giresunsporumuz olacak” ifadelerini kullandı.