Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, kalan altı maçın dördünü deplasmanda oynayacak olmalarının gözlerini korkutmadığını dile getirdi.

Evlerinde İstanbulspor ile yaptıkları müsabakada iki puan yitirdikleri için çok üzgün olduklarını dile getiren başarılı hoca; “O müsabakada oyun olarak iyi şeyler yaptık ama golü bulamadık. İstanbulspor maçını kazansaydık, rahatlardık ama olmadı. Ceza sahasına kadar iyi geldik ama orada sonuçlandıramadık. Önümüze bakacağız. Belki iki puan kayıp değil, bir puan kazanç olacak. Bakacağız, bu bir puanın bize neler getireceğini hep birlikte göreceğiz” dedi.

DIŞARIDA İYİYİZ

Teknik patron Keleş sözlerine şu şekilde devam etti: “Altı maçımız kaldı.  Bize 12 puan yetecek gibi görünüyor ancak her puana talibiz. Görüyorsunuz ligde her karşılaşma zor, kazanmak kolay değil. Halen lideriz ve en yakın takipçimizin üç puan önündeyiz. İkili averajlarımız da iyi. Altı müsabakanın dördü deplasmanda. Bu durum gözümüzü korkutmuyor. Çünkü biz dış saha maçlarında daha iyi oynayan bir ekibiz. Bu sezon sadece Balıkesirspor ve Ümraniyespor deplasmanlarında puan alamadık. Bizim için problem yok. İç saha, deplasman ayrımı yapmıyoruz. Eskişehirspor maçını kazanarak son beş maça 60 puanda girmek istiyoruz.”